Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m

Přidat do oblíbenýchDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Kód produktu10101025
Part numberDPX-50-LC/LC-5
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele2ks
Běžná cena
484 Kč
Vaše cena bez DPH
239.67 Kč
Vaše cena včetně DPH
290 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m



  • standard OM3

.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je290Kč  s dph
Váš e-mail