Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Kód produktu10101125
Part numberDPX-50-LC/SC-OM3-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele42ks
Běžná cena
231 Kč
Vaše cena bez DPH
160.33 Kč
Vaše cena včetně DPH
194 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je194Kč  s dph
Váš e-mail