Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m

Přidat do oblíbenýchDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m

Kód produktu10101123
Part numberDPX-50-LC/ST-OM3-1
 
Záruka36 Měsíc(ů)
LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele11ks
Běžná cena
399 Kč
Vaše cena bez DPH
195.04 Kč
Vaše cena včetně DPH
236 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Typ konektoru: ST
Aktuální cena produktu je236Kč  s dph
Váš e-mail