Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.

Kód produktu10101097
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-2
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele46ks
Běžná cena
319 Kč
Vaše cena bez DPH
223.14 Kč
Vaše cena včetně DPH
270 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je270Kč  s dph
Váš e-mail