Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
10" Patch panel LYNX 12port Cat5E, UTP, černýTyp komponenty:Propojovací panel; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP.
452 Kč
Skladem u dodavatele
10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černýTyp komponenty:Propojovací panel; Provedení:Cat6; Stínění:UTP.
419 Kč
Skladem u dodavatele
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, kulatý, oranžovýTyp komponenty:Nářadí.
345 Kč
Skladem u dodavatele
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, modrýTyp komponenty:Nářadí.
345 Kč
Skladem u dodavatele
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, žluto-oranžovýTyp komponenty:Nářadí.
345 Kč
Skladem u dodavatele
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obaluÄŚistĂ­cĂ­ ubrousek napuštÄ›nĂ˝ isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obalu
68 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, OM3, 7mTyp komponenty:Kabel propojovací.
318 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
209 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
417 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
218 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
254 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
250 Kč