Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Foto a Video technika
  3. Komerční panely

Samsung smart signage LH49RMHELGW/EN

Přidat do oblíbenýchSamsung smart signage LH49RMHELGW/EN

Kód produktu387501
Part numberLH49RMHELGW/EN
EAN produktu8806088839301
 
Záruka36 Měsíc(ů)
Samsung
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
28455 Kč
Vaše cena bez DPH
20153.72 Kč
Vaše cena včetně DPH
24386 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >


Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Obr. Spolehlivé televizní a Signage řešení pro vaše podnikání 610426a

Spolehlivé televizní a Signage řešení pro vaše podnikání

Samsung SMART Signage TV kombinuje vynikající kvalitu obrazu a zobrazení v komerční třídě, čímž poskytuje výkonnou platformu, která splňuje jedinečné potřeby vašeho maloobchodního prostředí. Prostřednictvím pohlcujícího zážitku ze sledování si mohou být majitelé obchodních provozů jistí, že zákazníkům budou nabízet konzistentní informace a zábavný obsah. Nová třída RHE představuje výrazné zvýšení výkonu a alternativy přizpůsobené k spotřebitelskému chování. Na rozdíl od spotřebitelských televizí, které se po delším používaní často přehřívají anebo ztrácejí obrazovou kvalitu, třída RHE rozšiřuje svůj výkon v porovnání se spotřebitelskými televizory až dvojnásobně. Tento zvýšený výkon zajišťuje, že Samsung SMART TV Signage pracuje takovou rychlostí jako váš podnik. Společnost Samsung garantuje záruku výkonu až po dobu tří let.

Obr. Flexibilita designu pro různorodé potřeby podniku 610426b

Flexibilita designu pro různorodé potřeby podniku

Digitální displeje rozšiřují kreativní možnosti digitální komunikace vaší firmy. Díky obsahu, který zaujme na první pohled, digitální displeje představují nové možnosti, jak získat pozornost zákazníků, budovat loajalitu a generovat další příjmy. Samsung SMART Signage TV RHE nabízí sofistikované funkce, které přinášejí širokou škálu obsahu ve vertikální i horizontální podobě. Spolu s televizory, obrázky a textovými soubory mohou podniky přinést různý druh obsahu jako například powerpointové prezentace, soubory ve formátu PDF, webové stránky či RSS soubory, díky čemuž se zvýší zájem zákazníků o vaše podnikání. Přehrávání dvou video zdrojů současně (zahrnující živý TV přenos) umožňuje zobrazování menu na obrazovce a jedinečný vertikální mód zabezpečuje na displeji spuštění různorodého obsahu. Kombinace této pokročilé funkcionality zaručuje neomezené přehrávání v libovolné orientaci.

Obr. Všestranná tvorba obsahu pro jakékoliv podnikatelské prostředí 610426c

Všestranná tvorba obsahu pro jakékoliv podnikatelské prostředí

Vestavěný software Samsung MagicInfo Express Content Creator 2 poskytuje jednoduše ovladatelné nástroje na vytváření, editaci, plánování a implementování vlastního obsahu do Samsung SMART Signage TV. Rozložení a jednoduchost tohoto softwaru umožňují jakékoliv společnosti rychlo navrhnout a šířit širokou škálu obsahu, včetně menu, živého televizního vysílání, prezentací, propagační komunikace a interních oznámení. Kromě toho, toto řešení zahrnuje knihovnu obsahující více než 200 šablon s upravitelnými samolepkami a widgety pro jednodušší obsluhu a pohodlí.
Funkce Auto Design pomáhá novým uživatelům tvořit obsah rychle, jednoduše a bez stresu. Jakmile si vyberete uživatelskou kategorii, Auto Design automaticky načítá a implementuje obsah komponentů do vhodného provedení výběrem libovolné šablony z knihovny. Uživatelé mohou kombinovat různé koncepty, upravovat nebo dále rozšiřovat design obsahu a zobrazit ho po jeho dokončení. Zkušení uživatelé mohou svůj obsah plně přizpůsobit svým představám, upravit ho a připravit na spuštění pomocí výkonných designerských nástrojů.

Obr. Pohodlná a smart správa obsahu kdykoliv a kdekoliv 610426d

Pohodlná a smart správa obsahu kdykoliv a kdekoliv

Na rozdíl od jiných televizorů, které vyžadují samostatné připojení, RHE série s vestavěným WiFi připojením jednoduše komunikuje prostřednictvím routerů, sítí a mobilních zařízení pro bezproblémovou správu vzdáleného obsahu. Podnikatelé mohou přistupovat k integrovanému systému MagicInfo Express Content Creator 2 a vykonávat aktualizace pomocí tabletů a počítačů, přičemž nový obsah bude ihned zobrazený na obrazovce. Navíc, uživatelé Android a iOS zařízení si mohou stáhnout aplikaci MagicInfo Mobile* a aktualizovat propagační komunikaci pomocí svých smartphonů z jakéhokoliv místa. Kromě zlepšené správy obsahu, série RHE eliminuje viditelnost drátů a krabic, které by mohly snížit mínění zákazníků o vašem podnikání.

Obr. Výkonná, jednoduše ovladatelná platforma 610426e

Výkonná, jednoduše ovladatelná platforma

Podpora výkonného čtyřjádrového procesoru Samsung SMART Signage TV RHE šetří drahocenný čas díky tomu, že zajistí rychlé a nepřerušované načítání videa. Inovovaný procesor s 2 GB interní paměti poskytuje kapacitu pro soubory s objemným obsahem a zároveň uchovává v paměti vzory navrhnutého designu pro další propagační účely.
Třída RHE odstraňuje komplikace s tvorbou obsahu a zabezpečuje bezproblémovou konektivitu mezi SMART TV Signage a externími zařízeními. Výhoda přímého propojení různých vstupních zdrojů včetně HDMI (3), USB (2), RS232C V a LAN zvyšuje použitelnost displeje. Vestavěný port RS232C umožňuje ovládání Samsung SMART TV Signage na dálku a LAN propojení zabezpečuje uživatelům přidávat nové prvky a RSS kanály pro in-store reklamy.
Vestavěné Bluetooth audio připojení umožňuje přidání reproduktorů, díky čemuž se zintenzivní zážitek ze zábavného obsahu pro vaše zákazníky. Můžete též integrovat klávesnici a myš a spolu s vestavěným Wi-Fi připojením sdílet obsah bez přístupového bodu (WiFi Direct) a jednoduše ho spravovat prostřednictvím funkce MagicInfo Express.

Obr. Lehká a jednoduchá instalace 610426f

Lehká a jednoduchá instalace

Podnikatelé mají vůči displejové komunikaci v in-store prostředí obyčejně obavy týkající se instalace a údržby či finančních nákladů anebo spolehnutí se na podporu třetích stran. Kvůli tomu se připravují o prestižní příležitost ovlivnit svůj prodej a informovat zákazníky. Samsung SMART Signage TV typu RHE uvedené obavy zmírňuje a umožňuje přeměnit váš obchod bez zbytečných starostí na rozdíl od spotřebitelských televizorů, které často vyžadují detailní seznam, vnější elektroinstalace a množství komponentů potřebných pro spuštění. Série RHE má všechno, co potřebujete, v jedné krabici. RHE typu all-in-one obsahuje vestavěný TV tuner a rychlý návod jednoduché instalace, VESA montáž na stěnu a stojan.

Technické specifikace

  • Úhlopříčka obrazovky: 48"
  • Rozlišení: 1.920 x 1.080
  • Doba odezvy: 8 ms
.
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozhraní: LAN
Rozhraní: RS-232
Úhlopříčka obrazovky: 48"
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Aktuální cena produktu je24386Kč  s dph
Váš e-mail