Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-ST, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
274 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
478 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
526 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
250 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
270 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
298 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
352 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
512 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
221 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
249 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
269 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
356 Kč