Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obaluÄŚistĂ­cĂ­ ubrousek napuštÄ›nĂ˝ isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obalu
68 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
191 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
209 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
417 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
218 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
254 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
283 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
290 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
200 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
221 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
254 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
236 Kč